Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik gázpisztoly jobb röhm...

Melyik gázpisztoly jobb röhm rg 96 vagy zoraki 917?

Figyelt kérdés

2012. szept. 7. 14:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó zoraki 917 is van olyan jó lehet jobb is mivel nagyon sok acél van benne nagy a tárkapacítás és markolatbiztosítő és elsütőbillenytűbiztosító is van rajta amivel biztonságosan viselhető :) Én Zorakit ajánlom
2012. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az RG96 szerintem mindig is etalon marad az öntöltők között, a 917 engem nem fogott meg. Ha önvédelemre kell, egyiket sem tudom ajánlani, hiába viselhetőek csőre töltve, túl nagyok (a 917 még nagyobb, mint az RG96). Ha nem akarsz folyton 3XL-es pólóban járni, akkor felejtős. :)
2012. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem önvédelemre kell.Szilveszterre meg ilyesmi, mert önvédelemre csak gázrevolvert (pl.: alfa).

Valami olyasmi kellene ami !nagyon! tartós.

2012. szept. 8. 18:55
 4/18 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem RG, vagy jóval olcsóbban 914, az is elég tartósnak bizonyult.
2012. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Valóban sok az acél a zorakiban, nagyjából mindet figyelembe vettem.Szánvezető, kakas, csőbetét, tűzfal, eddig oké. Vagy inkább egy Pa 63
2012. szept. 8. 19:11
 6/18 A kérdező kommentje:
Pa 63-at mégse, veszélyes!
2012. szept. 8. 19:21
 7/18 anonim ***** válasza:

PA 63 felrobban a kezedben mert nem mindig tudja csőretölteni a fegyvert,meg amúgy is 7 golyó de a rendőrség le akarja cserélni mert a tárrugó szarúl adagolja a lőszert ezért csak 5 lőszer van a tárban a zsaruknál :)

De mondom halottam már olyanról hogy nem töltötte rendesen csőre ezért felorbbant a kezedben ami nem kellemes érzés,hasonló mint mikor egy éles lőszert tennél egy gázpisztolyba

2012. szept. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen.De nem értem miért tartják jobbnak a német pisztolyokat.Pedig ott is volt hiba rg 88, mauser.

Élethűségben a 917 jobb. ha az elsütőszerkezet acél akkor meg pláne.

Bocsánat de ezt muszáj megkérdeznem:

De mikor látjuk, hogy tönkrement a gázpisztoly?

2012. szept. 9. 08:20
 9/18 anonim ***** válasza:
Én se értem,sok német pisztolyban csak a cső belseje acélbetétes és 30.000Ft akkor inkább már egy Zoraki ami 30.000Ft és minden acél szinte és az árát nem kell lenézni mert a Zoraki így versenyzik a többi pisztollyal :)
2012. szept. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az RG96 jóval 40 ezer fölött van, és majdnem ugyanannyi acél van benne, mint a Zorakiban. Viszont nem véletlen, hogy már jó ideje árulják, a 917 pedig még első szériás. Nem beszélve a Zoraki olajozásáról, az elmúlt 1 évben úgy telenyomják olajjal a fegyvereiket, hogy még fél év hordás után is orrán-száján folyik. Még az R1-nek is, pedig az nem is öntöltő.
2012. szept. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!