Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik gázpisztoly jobb röhm...

Melyik gázpisztoly jobb röhm rg 96 vagy zoraki 917?

Figyelt kérdés

2012. szept. 7. 14:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
S ez most,jó rossz?
2012. szept. 10. 20:26
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem jó,de hát tűzijátékozásra,kerti partira jó.
2012. szept. 10. 20:28
 13/18 anonim ***** válasza:
De ha csak kerti partira kell, akkor minek 30-50 ezres pisztoly? Vegyél egy 914-est feleannyiért, amire kell, még az is bőven sok. De ezt már leírtam egyszer.
2012. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Igen,bocsánat de sokat szoktam gondolkodni,meg törekszem arra ha egyszer veszek valamit az sokáig tartson.

Köszönök minden segítséget:)

2012. szept. 10. 20:40
 15/18 anonim ***** válasza:
ha még él a téma akkor röhm rg 96 -ost semmiképp ne vegyél, nem tudom volt e már a kezedben kipróbáltad-e már, vagy csak netről tályékozódsz, de én régebben akartam venni egyet, és egyetlen egy töltényt sem töltött újra nekem, pedig bivaly erős Fiocchi riasztó töltényt használtam... gáztöltényt már meg sem mertem próbálni mert köztudottan kisebb a gáznyomása. elvileg német riasztólőszerhez tervezték ami jóval erősebb, de itthon nem lehet kapni, az oka az igen nagy méretű és nehéz szán, ezt a fegyverboltban. fegyverboltban kicserélték a helyretoló rugót gyengébbre, és még azzal sem volt hajlandó öntöltőként működni,nem töltött újra... (fiocchi riasztóval) egy másik boltban azt mondta az eladó hogy cask rakéta lövő toldattal üzemel, mert az ad neki elég lefoyltottságot.. szóval teljesen használhatatlan. Zorakiról csak jót hallottam eddig legalábbis a neten :) egyébként meg Alfa g030 -nem fogsz benne csalódni ;)
2014. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Szilveszterezésre Zoraki 914A,önvédelemre Alfa g030.
2014. jan. 12. 14:42
 17/18 anonim ***** válasza:
Most olvasom az utolsó választ "tályékozódsz", nekem 15 és fél éve van meg az rg96, tökéletesen működik!
2014. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De már el is adtam, inkább revolvert vettem, Keserű Viper-t. Praktikusabb, és önvédelemre alkalmasabb.
2014. okt. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!