Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért pont most egyszerre...

Miért pont most egyszerre történik mindez? (lent)

Figyelt kérdés
tegnap összeveszett velem a legjobb barátnőm,a történet hosszú,és lusta vagyok leírni.Ma a nővérem hazajött a kollégiumból,ő is megváltozott.Mielőtt elment,minden rendben volt köztünk.Alapjáraton jó testvérek vagyunk.És ez még nem minden.A 2.legjobb barátnőm is összeveszett velem.Hazajöttem iskolából,előtte megbeszéltük,hogy mindketten leszünk facebookon,amikor ráírtam,azt írta,hogy hagyjam békén,azóta is beszélünk,de folyamatosan bunkó módon társalog velem.Ráadásul 8.os vagyok,és még arról is döntenem kell hogy hova szeretnék tovább menni.Miért most lett ekkora súlyú az életem?Eddig soha nem veszekedtem a barátnőimmel,és a testvéremmel sem.
2012. szept. 7. 16:11
 1/3 anonim válasza:
EZ VAN ;)
2012. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valamikor el kell kezdeni... nekem most kellett nagy döntést hoznom és nem gondoltam volna hogy ilyen hamar el kell kezdeni.. a barátnőddel kapcsolatban azt ajánlom hogy mondd el az ofődnek és mondd meg neki hogy furcsának találod beszéljen vele... lehet hogy ő ki tudja belőle szedni hogy pl.: baj van otthon vagy ilyesmi. A nővéreddel próbálj kedves lenni kérdezd meg a szüleidet hogy történt-e vele valami tudnak e róla mert lehet hogy ők tudnak segíteni...
2012. szept. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen utolsó.:)
2012. szept. 9. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!