Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem ahoz h nőies...

Mit kéne tennem ahoz h nőies legyek? Mit kéne változtatni? Tömmi lent

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és egyátalán nem tetszem a korosztályomnak a 16-25 között pasiknak tetszem és ez még nem is lenne baj mert nekem nem a "kisfiúk" jönnek be. egyátalán nem közeledik felém a korosztályom nem is nagyon szóllnak hozzám 158 cm és 60kg között vagyok elég vastag a csípőm és a combom meg a mellem is a genetikának hála elég nagy és én ugytudtam h a homokóra nőies de ugylátszik h nem .. nem káromkodok nem iszok amikor az idő megengedi szoknya van rajtam jah és félhosszú tépett hajam és kék szemem van a szememet ki szoktam húzzni a körmöm festem de csak világos rózsaszínes körömlakkal próbálok sokat mosolyogni szval nem értem ...
2012. szept. 7. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az elég nagy baj, hogy 16-25 éveseknek tetszel. Tudod, akkor pedofíliáról beszélünk, ha 18 felett valaki nő számba vesz téged, mert még gyerek vagy. Persze nőisedsz, meg nő a melled, meg okosodsz is remélem, ha tanulsz rendesen a suliban, mert az is épp olyan fontos a te korodban...mint szépnek lenni. De még gyerek lelked van és lesz is úgy 20 éves korodig. Ne állj szóba ezzel a korosztállyal úgy, ha fel akarnak szedni!

Barátkozz a fiúkkal, kb. 13-15 évesekkel. Én azt mondom 20 éves korodig csak a nálad 1-2 évvel idősebbeknek akarj tetszeni! 15-16 évesen első csók már belefér, aztán 17-18 évesen el lehet kezdeni a pettinget, majd fokozatosan a szexet egy olyan fiúval, aki a barátod, és aki szeret téged. Nem kell elsietned semmit!

Attól, hogy már nagyok a melleid, nem vagy érett ezekhez dolgokhoz. És ezt nem kioktatásból mondom, én is voltam 13 éves, de a te érdekedben mondom, hogy várj még a pasizással, mert csalódni fogsz. Higgy az idősebbnek. 27n

2012. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nemtom engem a nagy mellek, a szoknya , meg a festett köröm a nöiességre emlékeztet. Amúgy 14 felett lehet szexuális kapcsolatod nem 18. De nem elkezdeni azért mert azt mondtam lehet.
2012. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!