Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg akarok halni. Vagy legaláb...

Meg akarok halni. Vagy legalább változtatni. Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Nem bírom elviselni az életet..túl nehéz nekem és csak szenvedek:(
2011. okt. 30. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mi a probléma? Ha leírod és tudok tanácsot adni segítek.
2011. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez nem vicces...nincs senkim és minden rossz áá el se tudom mondani olyan sok dolog összegyűlt már megint,sose vagyok boldog..nem érdekel semmi..az sem igazából,h jobb legyen. Egyedül akarok lenni:(
2011. okt. 30. 14:11
 3/16 anonim válasza:
ez a legkönnyebb igazad van én is sokszor meg akartam halni de azokra gondolok akiket szeretek és hogy milyen nagy fájdalmat okoznék nekik ezzel...gondolj csak bele :)
2011. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de engem nem szeret senki..szüleim se:( nem is érdekli őkez semmi velem kapcsolatban..az se zavarná őket,ah megbuknék ,leszarják,hoyg szakadt ruhába járok..még egy ölelést se kapok tőlük
2011. okt. 30. 14:13
 5/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
16
2011. okt. 30. 14:19
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Én azt mondom, összeszorított foggal bírj ki még két évet, aztán lépj le, fordítsd ki négy sarkából a világodat, légy a magad ura, változtasd meg az életeted.


Ha nem jön össze, még akkor is megölheted magad, de micsoda pazarlás volna most meghalni, mikor már ott vagy a küszöbön, hogy esélyed legyen a változásra. Ha most megölnéd magad, sosem tudnád meg, mi várt rád.

2011. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen,de hogy hagyjam itt a szüleim?? sajnálom őket..olyan szerensétlenek..álomvilgban élnek..még a gáz sincs befizetve..
2011. okt. 30. 14:25
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, egy költözéssel nem hagynád el őket végleg, egy öngyilkossággal igen.

Ha megölnéd magad, azzal még mélyebbre taszítanád őket, ha elköltöznél minél előbb, ők is észbekaphatnának, hogy hoppá, valami nincs rendben.

2011. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Most is olyan bunkó voltam.. a mamálkhoz kellett volna mennem,de megmondam,h én nem akarok..pedig már hónapok óta nem láttam őket..Itthon akarok lenni egyedül..nem bírom elviselni a környezetváltozást egyszerűen..Úgyhigy valószínűleg a lelkiismeretem fog végezni velem előbb utóbb
2011. okt. 30. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!