Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el egy fiúnak,...

Hogyan mondjam el egy fiúnak, hogy nem tetszik? A 'nem vagy az esetem' mondóka nekem már annyira röhejes

Figyelt kérdés
van egy fiú, évvel idősebb és tetszek neki de ez nem kölcsönös, aranyos és lennék a haverja meg minden de nem jönnék vele össze, mert nem tetszik. hogy mondjam el neki?
2012. szept. 9. 14:05
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia. Attól függ mennyi idősek vagytok. Amennyiben 15 év alatt vagytok, szerintem tök mind1, akkor még nincsenek olyan érzelmeik az embereknek. Amennyiben idősebbek vagytok, ülj le vele, finoman közöld, és ha tényleg "szeret" megfogja érteni. Ha nem akkor valami gond van nála.
2012. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

mondd el neki, hogy aranyos, és lennél a haverja, de ennél többet nem tudsz neki adni.. hidd el, egy értelmes pasi ezt le fogja vágni sértődés nélkül..

ha meg rákérdez, hogy miért, akkor mondd neki, hogy másvalaki tetszik, és kész

2012. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!