Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A korombéli fiúk miért nem...

A korombéli fiúk miért nem adnak a külsőre?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy tele vannak pattanásokkal . Oké, én is de kinyomom őket / megelőzöm hogy kialakuljanak . Vagy azt,hogy nő a bajszuk , ami baromi hülyén néz ki hogy ott van 6-7 szál szőke , esetleg fekete szőrszál . Nem azt mondom hogy a külcsi legyen a legfontosabb , de miért nem törődnek magukkal? Vagy csak az én osztályom ilyen? 14/L
2012. szept. 10. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
jajj ne xd de ugye azt nem várod el tőlük hogy leborotválják a lábukat? a pattanás tök normális valószínűleg ők is kenik ilyen tinitonikkal a bajusz meg még nem akkora hogy le kelljen borotválni. 14/L
2012. szept. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem dehogyis. a lábszőrüket jó piszkálni , azzal semmi bajom sincs . nem tudom megfogalmazni... lehet én vagyok az ember-tisztaságmániás , mert minden nap ápolom az arcomat és hasonlókat , utálom a pattanásokat. Nyár eleje óta nem is nagyon voltak. A "külsőre adást" még úgy is értettem, hogy szerintem páran nem is tisztálkodnak rendesen. Néha borzalmas hogy mennyire testszaguk van , egy átlagos nap , aztán befújják magukat dezodorral és azzal minden el van intézve. Persze, a suliban nem lehet ez ellen tenni semmit , de néha így jönnek . Meg még egy tipikus dolog, tiszta zsír a hajuk . Istenem , nem faluban lakok és nincsenek hiperpigmentáltak a környezetemben , néha még is úgy érzem, mintha valahol az ország legkisebb falujában élnék vezetékes víz nélkül...
2012. szept. 10. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert lusták, lazák, nem érdekli őket...


Ja, és nem csak a te korodbeliek ilyenek, hanem az enyémek is (18F), illetve tőlünk sokkal idősebbek még annyit sem adnak magukra, mint amiket te leírtál. ;)

Úgyhogy nem korcsoportra bontható, hanem úgy simán emberre szűkítve. Az idősebbek még egy dolog, igaz azt sem nagyon értem, hiszen általában minden nap mennek már reggel...

Ja, igen, a másik.. már reggel büdösek és undorítóak az emberek, ez miért van?

Valahogy nem tudom elviselni magam körül az ilyeneket, ahogy (elnézem) te sem... legalább van még aki igényes.

2012. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A legrosszabb hogy szólni szoktam , ha valakinek van egy barominagy gennyes pattanása, hogy nem tudna vele valamit csinálni? , ők meg hülyének néznek, hogy miért ... meg valahogy nem tudom nem bámulni őket. furcsa egy dolog.
2012. szept. 10. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem nyald ki
2012. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha észreveszem, hogy valahol pattanásom van, az maximum 46 perc múlva már nem lesz leghamarabb, mert óra után kinyomom azonnal. :D A korombéliek ápoltak, adnak magukra. Persze mindig van 1-2 kivétel. 18/F
2012. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!