Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valamilyen androidos...

Bálint 1230819 kérdése:

Van valamilyen androidos program amivel meg lehet keresni a hívott telefon helyét? Mert a testvéremnek ellopták a telefonját.

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 16:48
 1/3 2xSü ***** válasza:
Nem hiszem. A cellainformációk alapján persze vissza lehet keresni, de ez ha jól tudom „bizalmas” adat. A mobilrendszer nem fogja senkinek az orrára kötni, hogy egy hívást honnan indítottak, vagy hol fogadtak. A telefontársaság persze tudhatja – ő sem pontosan –, de ahhoz, hogy kiadja ezt az információt, hatósági megkeresés szükséges.
2012. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem a telómon olyan van hogy telefonkövető.. nem androidos és samsung.. még nem használtam nem tudom hogy kell
2012. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 2xSü ***** válasza:

Olyan alkalmazás biztosan létezik – legalábbis elkészíthető – amely fut a telefonon, lekéri mondjuk GPS vagy WiFi segítségével a pozíciót, majd mondjuk percenként beregisztrálja magát neten keresztül egy weboldalon, így a weboldalból kiolvasható, hogy éppen hol van a telefon.


De ehhez ugye előbb azt telepíteni kell a gépre. Ha ilyen progi nem volt, márpedig ez nem valószínű, akkor nincs miről beszélni.

2012. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!