Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek volt már attól fóbiátok...

Nektek volt már attól fóbiátok, hogy féltetek attól hogy megy a hasatok, ha nem vagytok otthon, vagy ahonnan nem tudtok egykönnyen elszabadulni?

Figyelt kérdés
És hogyan küzdöttétek le?

2012. szept. 10. 16:59
 1/2 anonim válasza:
volt sőőt van is ..tavaly lettem ilyen amikor egy hülye vírust összeszedtem
2012. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
van is.. már jó hónapja.. alig merek menni valamerre..hát ahonnan nem tudok elszabadulni nem is megy oda hehe, elég sokat vagyok mostanába itthon.., mindig félek hogy rám jön vhol ahol esélytelen elmenni..amugy ha jobban rágörcsölsz a dologra annál jobban kell vagy is én úgy vettem észre.., ha vmi olyat csinálsz ami eltereli a figyelmed róla sokkal jobb..de ha csak arra figyelsz egyfolytába tapasztalatom szerint írtó rossz..most megyek majd vérvételre meg mintát is kell leadnom majd..vmi hülye vírust összeszedhettem nyaraláskor és már elegem van belőle..
2012. szept. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!