Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit ajándékozhatnék a barátnőm...

Mit ajándékozhatnék a barátnőmnek aki 1 évre megy külföldre tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék neki valamit adni útravalóul, hogy ha szomórú vagy egyedül érzi magát akkor jó kedve legyen tőle, valami vicces, kreatív dolgot. Szeretek magam csinálni ilyeneket, de most nem jut eszembe semmi.
2008. máj. 15. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
én is utaztam egyszer egy évre külföldre tanulni, és egyik barátnöimtöl egy plüss bikát kaptam hogy ne maradjak bika nélkül a másikaktol egy közös képet.
2008. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Varrj neki egy plüssállatot:) Én nagyon örülnék saját készítésű állatkának! Nem olyan nehéz, és valami egyszerű, vicces formát válassz. Vagy kérj meg valakit hogy segítsen.
2008. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hät azt ne kérdezd hogy jutott az eszembe ez de egyböl ez ugrott be....:D.....vegyél egy plüsst..valami kis szépet,ne kulcstarto méretüt:D:D,de ne is oltärit.amivel lehet aludni.aztän sztem vegyél egy kis ékszert....gyürüt...läncot..amit szeret.vésesd bele a neveteket.vagy csak a kezdöbetüt.éS varrd bele a maciba ahol a szive lenne baloldalt!!!!!!!de én a helyedben elvinném varronöhöz.kb 30 mp alatt összevarrja gyorsba géppel amint beletetted az ékszert!éS igy nem veszi észre a b.nöd sem...aztän add oda a plüsst,és amikor kiért külföldre,hivd fel...és mond meg neki hogy vàgja szét a macit a szivénél....vagy hagy el levelet és mond meg hogy akkor olvashatja el ha kiéRt külföldre..és ird le vagy mod neki hogy vàgja ott széT,éS amit taläl azert raktad a szivéhez hogy tudja mindig gondolsz rä stb stb.sztem kurva jo:D.bocsi de jah.,21 éves csaj vagyok amugy,hät hallod ha nekem a pärom ilyet csinälna......lehet haazfordulnék a következö géppel:D:)kérlek irj majd hogy tetszett e az ötlet ,kivi vagyoook.pusz
2008. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!