Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az elektromos cigiről?

Figyelt kérdés

2012. szept. 13. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Nálam egy kategória az alkoholmentes sörrel, a koffeinmentes kávéval és a guminővel.


Vagy csinálok valamit, vagy nem, ezeket a pótsz@rokat nem szeretem.

2012. szept. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem!Igazából azért érdekel mert romlott az egészségem a cigitől!És pár ismerősöm vásárolt magának e-cigimarket honlapján és ők megvannak elégedve,de nekem még vannak kételyeim!
2012. szept. 13. 12:23
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem is tönkrement az egészségem a cigitől. Én ezért végleg lemondtam óla, és nem dohányzom.

Az egyik ismerősöm elektromos cigit szív. Hát mit mondjak..elég idétlenül néz ki, hogy szívja, érezni valami mentol illatot, és időnként füstöl is. Nekem a gyerek kori cigirágó jut eszembe róla. Biztos emlékszel rá. Úgy volt csomagolva mintha cigi lenne. Mi gyerekként egy darabig játszottuk hogy cigizünk, majd amikor meguntuk, kicsomagoltuk és rágóztunk.

2012. szept. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen emlékszem!Viszont azon az oldalon amit ajánlottak nem úgy néz ki mint a cigi szóval nem az a Kínai f*s
2012. szept. 13. 13:20
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Azoknak, akik nem tudnak leszokni, de nem akarnak annyi káros anyagot beszívni, jó megoldás.
2012. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen én is olvastam,hogy nem káros annyira mint a sima cigi és olcsóbban is jön ki havonta.és amit kifújunk az vízgőz ami nem káros a körülöttünk lévőkre.
2012. szept. 13. 14:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Jó ötletnek tartom! Ha cigiznék akkor e-cigit szívnék mert nem akarnék lassú öngyilkosságot elkövetni.
2012. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na még egy pár jó vélemény és én is megrendelem
2012. szept. 13. 16:26
 9/13 anonim válasza:

Nekem van itthon, nagyon kis csajos rózsaszínű és nagyon kellemes mert ugye különböző aromákat lehet venni hozzá. Nekem nagyon bejött, leszokóban vagyok és ha hiszitek ha nem kapok levegőt, jobban érzem az illatokat és hát ugye nem kell egy vagyont kidobnom 2naponta egy újabb dobozra. Igaz, hogy tönkre ment nekem is az első elég rövid idő alatt de az valami szar piacon lett véve, de most egy kicsit drágábbat vettem és ez már megvan 3 hónapja és még semmi baja nincsen. :))

Én csak ajánlani tudom!!

2012. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
én is rendeltem kíváncsi leszek!
2012. szept. 13. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!