Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az elektromos cigiről?

Figyelt kérdés

2012. szept. 13. 12:06
1 2
 11/13 anonim válasza:

A lényeg a jó minőségű eszközben van, és a kitartásban, amíg megtalálod a megfelelő ízt. Napi 6ml liquidet szívok, magamnak keverem. Így kijön 3.000 HUF/HÓ-ból.


Javult a közérzetem, normalizálódott a pulzusom, jobban érzem az illatokat és ízeket.


Igazándiból nem akarom letenni, ez egy jobb tisztább nikotinbevitel.

2012. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!mindenki sokat segített!
2012. szept. 14. 13:33
 13/13 anonim válasza:

Először is rosszul olvastad, amit kifújsz, az nem vízgőz. Nem vizet töltesz az e-cigibe, ergo nem is vízgőz lesz, amit párologtat.


Ami ennél fontosabb, hogy ne egy neten feltett kérdés és arra érkező pár válasz alapján vegyél egy random készletet, hanem vedd a fáradságot és informálódj. Ha kocsit akarnál venni, mekkora esélyed lenne minőségi és neked megfelelő darabra szert tenni az alapján, hogy magadról bármi infó közlése nélkül megkérdezed itt, mi az emberek véleménye az autókról, majd 4 válasz alapján veszel egyet? Válaszok alapján, amik kb. abban merülnek ki, hogy "nekem mindig jó volt a ló/gyaloglás, ezután is jó lesz", "nekem van egy Fordom, egyszerűen imádom!", "az első kocsim nagyon szakadt volt, roncstelepen végezte, az új az már rózsaszín és jobb, csak ajánlom", "ha lenne kocsim, biztos élvezném"?


Ha érdekel a téma, használd jóbarátodat, a guglit, kérdezd meg tőle, mit gondol az ecigi és a forum szavakról. Ha elirányít oda, ahova el fog, akkor meg használd a fejedet. Olvass, szánj rá időt, tanulj a témáról, és ha már van némi elképzelésed róla, mi az, hogy akkumulátor, porlasztó, e-liquid, miegymás, akkor vegyél egy készletet, ami neked megfelelő.

2015. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!