Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ebben is...

Lehetséges, hogy ebben is ennyire számít a szépség?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm gyönyörű lány. Meg kell hagyni, hogy könnyen barátkozik, sokféle témáról el tud beszélgetni. Úgy érzem, hogy én is eléggé barátkozós vagyok, nyitok mások felé, de ha megfeszülnék is, rá sokkal inkább kíváncsiak, hozzá előbb odamennek, mindenki a barátja akar lenni. Félre értés ne essék, nem féltékeny vagyok. Csak kíváncsi: ennyire számít még lányok közt is a szépség? Hogy szívesebben barátkoznak szép lányokkal, még akkor is, hogyha én is olyan barátságos vagyok, csak nem annyira szép?
2012. szept. 13. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen esetben pont nem számít annyira a külső, viszont az igen (esetleg), hogy kinek mi a személete adott dologról, mit tud mondani, milyen érdekességeket... tehát úgy általánosságban.
2012. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!