Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akinek volt pattanása, mit...

Lilly^^ kérdése:

Akinek volt pattanása, mit használt rá? Szeretném, ha végre szép lenne az arcom és nem lenne rajta egy darab pattanás se. Ez mellett szerintetek ha 170 cm vagyok, elmehetnék röplapdázni? Szeretnék valamit sportolni és nem tudom, hogy jó választás-e.

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 10:24
 1/2 anonim válasza:
78%
Szia! Tuti receptem van! Nekem is nagyon rémes volt az arcom. De mára hibátlan!!! Egy félv év kellett hozzá, de megérte. Persze két hét után már látszott a változás, de igazándiból fél év volt mire teljesen eltűnt minden. Menj a patikába és vegyél mosakodó krémet, meg egy üveg svédcseppet. A mosakodó krémet a kisbabáknak szokták felírni, abban fürdetik őket vízben feloldva. Ezzel tiszttísd meg az arcod minden este. Használd úgy minta a szappant. Vízel kicsit habosítsd fel a kezedben aztán mosd meg az arcod. Ha sminkelsz akkor különösen alaposan. Bár ha ilyenproblémás a bőröd akkor a festéket egy ideig hanyagolnod kell. Alalpozó, púder, ilyesmire gondolok. Ha letisztítottad itasd le róla a nedvességet. Legjobb a papírzsepi vagy papírtörlő. A lényeg hogy mindig tiszta legyen. Macerás minden nap törölközőt mosni. Nem szabad dörzsölni csak leitatni. Aztán egy vatta pamacsra tenyél svédcseppet és töröld át vele a problémás részeket. Hagyd megszáradni és kész. Tele van gyógynövénnyel van egy kis alkohol is benne. Fertőtlenit és leszárítja a pattanásokat. A baba mosakodókrém meg a legkíméletesebb a tisztításhoz. Remélem tudtam segíteni.
2012. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A röplabda jó választás. :-)
2012. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!