Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A bécsi keringő (szalagavatón)...

A bécsi keringő (szalagavatón) nagyon könnyű tánc, ugye?

Figyelt kérdés

Nagyon bénán táncolok, semmi érzékem hozzá, viszont nem szeretném kihagyni a szalagavatót. A bécsi keringőt még az olyan bénák is jól meg tudják tanulni, mint én?:D

17/f


2012. szept. 13. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
persze simán:)
2012. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Semmi nem könnyű, de a bécsi keringő az kifejezetten olyan tánc, amit a szalagavatón nagyon szépen tud táncolni bárki, nem kell hozzá őstehetségnek lenni:)

Ja, és még egy fontos dolog, a tánc az nem olyan, hogy "te béna vagy, te sose fogsz tudni"... versenytáncos nem lesz mindenkiből, de bárki, aki szívesen csinálja, jól fogja érezni magát benne, csak nem kell túlgondolni, megérzed azt, hogy mikor jó!


---

Azért megjegyezem, ez is bécsi keringő... és ez azért már elég nehéz;)

http://www.youtube.com/watch?v=MduxeLtpwds

(ráadásul ezekkel az emberekkel táncoltam egy egyesületben, úgyhogy láttam élőben is)

2012. szept. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előttem szólóval nem értek egyet! Bizonyos szinten "könnyűnek" mondható, de kell hozzá egy kis plussz, egy kis "ösztön", főleg már a magasabb szinten. De valóban az alapok könnyen megtanulhatók.
2012. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!