Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet előre felkészülni...

Hogyan lehet előre felkészülni, egy háborúra?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, és innen-onnan látom/hallom azt a sok sz#rt ami a Világon történik. Eléggé zavarnak a hírek a "chemtrail"okról, vallási konfliktusokról, válságról, biológiai hadászatról, Amerika, Kína, Japán és Orosz ország "farok méregetéseiről", a Világvégéről, környezetszennyezésről, utálatról, mocsokról, kapzsiságról, a III. Világháborúról, ökológiai hadászatról, és még heteken át sorolhatnám miről. Minden olyan dolog érdekelne, h pl: hogyan lehet vizet, élelmet szerezni, tartósítani, a belőle származó hulladékot felhasználni. "Bomba biztos" menedékhelyet készíteni, mit kell tudni az egyes támadásokról, pl: iható e a kútvíz egy biológia támadás után. El lehet e ásni a konzerveket, palackos vizet, hová érdemes?, nem a bomlik le a föld alatt? Ez egy elég tág témakör, de minden-minden-minden érdekel amit a témáról tudtok, és kérlek, h ami csak az eszetekbe jut írjátok le!! Nyilván én sem tudok 200.000 mondatos kérdést írni, ezért is, szeretném, h azt is leírnátok a témával kapcsolatban, amire konkrétan nem kérdeztem rá!:)

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2012. szept. 14. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy Bartos Cs Pisti teszi! Ő tanítja egyedül Magyarországon, a 3 világháborúra való felkészülést.
2012. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Itt egy blog pont a te fajtádnak. 15 évesen próbálhatnál normális életet élni, ahelyett, hogy ilyenekkel kínzod magad.


[link]

2012. szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Normális életet élek, sportolni járok, táncolok, kockulok stb. (mint mindenki más) Nem ezen görcsölök egész nap, nem is tudom honnan vetted, de lehet jobb, felkészülni, ha e miatt sokan le is néznek. Minden napos a chemtrail permetezés, ha nem tudod mi az nézz utána, ha meg tudod csak leszarod, akkor szard is le, de sok trágya dolog történik amikről nem is tudunk, és ha felkészült vagyok, lehet jobban járok, mint a többiek, akik nem:DD:)
2012. szept. 14. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:
sajt, mert ha ásványvizet akkor már csak a mákosgubában bizhacc. Sok szerencsét!
2012. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Ha valami globális katasztrófa lesz, neked lőttek. Még ha fekete öves harcművész, a fegyverek mestere, tankhdosztály tábornoka lennél egy szobányi gázálarccal meg éléskamrával, akkor is vert helyzetben volnál. Egyszerüen egy porszem, egy hangya az ember a mai technologiához képest, a mai tömegpusztító fegyverekhez képest. Túlélési esély 0,1 %
2012. okt. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az utolsónak köszönöm a válaszát! Ment a (Y).

Ifjutitannak pedig, ezt találtam: http://www.youtube.com/watch?v=TLSEj1_ZxAA&sns=em

2013. jan. 24. 17:00
 7/7 anonim ***** válasza:

most nem azért, de ezeket a kérdéseket rögtön szegezhetted volna a google-nak is, már is kapsz egy csomóra választ. Hobbinak szerintem meg elég jó, mert egy csomó alapvető kompetenciát elsajátíthatsz vele, amit egykoron a déd és ük nagyszüleink is alkalmaztak a mindennapjaink során. Nézz utána, hogyan tartósítottak, hűtöttek az elektromos áram bevezetése előtt. Már Magyarországra is betört a világvége biznisz, szerintem könyvtárakban is megtalálhatóak a témával kapcsolatos könyvek. De akármit kivehetsz. Pl ami az öko újrahasznosításról szólnak, a napenergia felhasználhatóságáról, tanulmányozhatod a növényeket is, előcsapsz pár botanikus könyvet, keresel olyan növényeket amik magyarországon és a környező országokban honosak, sőt sok van belőlük, és esetleges sérülések, gyulladások, láz és hasonló olyan betegségekre és sérülésekre lehet gyógyír, ami a gyógyászati eszközök nélkül halálos lehet.

Megtanulod internet segítségével hogyan lehet tájékozódni mindenféle körülmények között, beleveted magadat a meteorológiába, akármibe ami érdekel. Eljársz sátorozni, kempingezni, megtanulod a tűzgyújtás csínját-bínját. Megtanulod, hogy melyik állatok csípősek (pókok, rovarok, hüllők) miktől kell félni, melyik növények károsak (mérgezőek, vagy kiütést okoznak stb).

2014. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!