Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogalmazást kell írnom amiben...

Fogalmazást kell írnom amiben az alábbi szavaknak kell szerepelniük: ősz, madár, keres, otthon, vándor, hajó, lehetetlen, kínos, küldetés és a befejezésnek pedig, hogy soha nem gondoltam volna, hogy ez megtörtént velem. Valaki?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon könnyű. Egy kisebb regényt is lehetne írni mert nagyon jó szavakat kell pótolni.

Nem olyan nehéz ez.

2012. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és milyen irányba írjam vagy miről ?

például, hogy mit keressek ?

2012. szept. 14. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Fogalmazást kell írnod. Nem írtad, de meg van adva hogy milyen témájú legyen a fogalmazás, vagy te magad döntőd el??

Ha bármilyen témában lehet akkor én egy kalandos fogalmazást írnék. Elég élénk a fantáziám, így egy kalandos utazásról írnék. Csak van valami ötleted?? Olvasd el a szavakat. Mi ugrik be neked így elsőre??? Ami beugrik arról írj egy jó fogalmazást.

2012. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)
2012. szept. 14. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!