Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elegem van! 1. Anyám mindig...

Elegem van! 1. Anyám mindig üvöltözik velem, mikor jól tanulok, gyakran olyan dolgok miatt, amiért nincs értelme!?

Figyelt kérdés

2. Kölcsönkért régebben tőlem 200ezer ft-ot mikor lakást felújítottunk, és nem képes adni belőle, mikor 0 ft-al járkálok, nem tudok magamnak semmit venni, arra az okra hivatkozva, hogy egyből elköltöm

pedig amit kapok pénzt sose szórom el azonnal,csak ha valamire szükségem van...! (Mellesleg lenne miből törlesztenie a tartozását vagy annak egy részét!!!):((

TI MIT GONDOLTOK???


2012. szept. 14. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy állandóan vitatkoznak a faterral és azért ingerült?!
2012. szept. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok

szüleim elváltak, van nevelőapám,apukám kint él németországban! legfőbbképpen a pénzügyi rész érdekel, hogy miért nem tud adni:/

2012. szept. 14. 21:11
 4/9 anonim ***** válasza:

a 200 ezret kitől kaptad?

ha ki lett mondva, h az a pénz a tiéd, akkor a tiéd, és arra költöd, amire akarod, de azért érdemes meggondolni mire, mert később lehet nem kapnál

olyankor kellene vele beszélni, amikor épp nem üvöltözik, és elmondani neki, h ez úgy korrekt, ha visszakapod a pénzed, ha már a te pénzed

és egy csúnya húzás: milyen példát mutat ő szülőként neked, mert te ebből csak azt tanulod, h a kölcsönkért pénzt ne adjuk vissza a tulajdonosának

2012. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

gyűjtöttem 3 éven keresztül kb tíz éves koromban és ennyi gyűlt össze...

és nem adja vissza, mert " úgyis elköltöm,erre hivatkozik:/

2012. szept. 14. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:

igazat adok neked, mert az a te pénzed, ezt neked kell kiharcolni, a saját önállóságodat...

de persze kulturáltan, győzd meg őt, ne hagyd annyiban a dolgot

2012. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnállak. Kevés az esélye, hogy visszaadja, hiszen jól tudja úgysem tudsz mit csinálni a helyzettel, nem tehetsz semmit.

De ezek után soha semmilyen körülmények után ne adj neki pénzt, ha idősebb leszel. Bár sírni akkor majd fog neked, a helyzeted akkor is neked kell kezelni.

2012. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

elegem van, az átlagom 3,5 volt ,matekbol például 2es voltam,az igaz, hogy adtam kölcsön 200ezer forintot, de az idén elmentem nyaralni olaszországba a szüleim pénzéből

anyukám egy fizetésből tart el kettőnket,a bátyám 20 éves

az apámnak adtam kölcsön 40ezer ft-ot, és tartozik 1 éve

apukám nem támogat semmiben, elhagyta az országot

szerintetek ezért veszekszik anya állandóan?

amikor itthon volt apám ritkán mentem át

apám évebte öt napra vitt el nyaralni

és 3,5 az átlagom ez döntsék el Önök,hogy jó vagy szar

reggeltől estig chatelek

é az előbb azért buktam ki mert nem tudok venni játékot a konzolomhoz...!

2012. szept. 16. 17:43
 9/9 anonim ***** válasza:

elegem van, az átlagom 3,5 volt ,matekbol például 2es voltam,az igaz, hogy adtam kölcsön 200ezer forintot, de az idén elmentem nyaralni olaszországba a szüleim pénzéből

anyukám egy fizetésből tart el kettőnket,a bátyám 20 éves

az apámnak adtam kölcsön 40ezer ft-ot, és tartozik 1 éve

apukám nem támogat semmiben, elhagyta az országot

szerintetek ezért veszekszik anya állandóan?

amikor itthon volt apám ritkán mentem át

apám évebte öt napra vitt el nyaralni

és 3,5 az átlagom ez döntsék el Önök,hogy jó vagy szar

reggeltől estig chatelek

é az előbb azért buktam ki mert nem tudok venni játékot a konzolomhoz...!


Ki mondta, hogy a 3,5-ös átlag azt tükrözi, hogy jól tanulsz? A 3,5 azt mutatja, hogy közepesen tanulsz, és nem éred el a jó szintet.


Ha igaz az, hogy reggeltől estig chatelsz, nem lehet várni, hogy ez az átlag javulni fog. Az viszont elképzelhető, hogy romlik!


Ez a pénzes adok-kapok, nekem nem egészen világos. A szüleid pénzén mentél el Olaszba, anyukád egy fizetésből tart el, és apád meg nem támogat, hanem egy éve tartozik neked. Na ezt rakd össze! Bocs, az rendben van hogy ezt leírtad, de ezt te el is hiszed?

2012. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!