Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha 18évesen lenne lehetőséged...

Ha 18évesen lenne lehetőséged arra, hogy kiköltözz külföldre. Megtennéd? Itt hagynál mindent?

Figyelt kérdés
a barátokat, a szüleid stb. munka miatt mennék ki, k*rva jól lehetne keresni. egy pár évre gondoltam, kocsit szeretnék meg jogsit meg megszedni magam egy kicsit, ha ez összejön hazajönnék
2012. szept. 15. 16:03
 1/5 gelazso ***** válasza:

figyelj . én kinn vagyok és szeretnék neked mondani valamit. k..vára megszedni magad .. az egy dolog. nagyon kell dolgozni és többet is költesz mert az árak mások.

barátok szülök megmaradnak. ha nem a szakmádban helyezkedsz el akkor szolga munkát fogsz végezni, mert ugye nem "Kovács Istvánra" várnak a nagyvilágban. oroszok , románok és sorolhatnám fele pénzért megtesznek mindent.


szakk´pzetségeddel juthatsz valamire. próbáld meg és remélem sikerpl,de nem lesz könnyü.

HAJRÀ!


ha kell segítség , írj én németo.ban vagyok sok sok éve.


;-) ku..vára megszedtem magam :-))

2012. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én Angliába mennék:) tudom, hogy azért a pénzért meg kell dolgozni de azért ha spórolok csak sikerülne a kocsi meg a jogsi + csak megmaradna pénz amivel haza tudnék jönni:)
2012. szept. 15. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolkodás nélkül. Itthon rámegy a fizetésem az albérletre meg a rezsire.

21/l

2012. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. szept. 17. 22:42
 5/5 anonim válasza:
Én pont ez vagyok, 18 éves nincsenek barátaim szinte senkim csak a nárcisztikus anyám, tökéletes lenne ha kitudnék költözni, csak már 11 év után rengeteg minden változott a világon mikor kikerült ez a poszt.
2023. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!