Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket is idegesítenek az...

Titeket is idegesítenek az ilyen idióták?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap meg láttam egy kérdést,rá mentem,erre látom hogy valaki ostobaságot írt válasznak,és váltig állította hogy neki van igaza.Leírtam a helyes választ,majd linkeltem pár oldalt.Erre elkezdett veszekedni velem hogy neki van igaza.Neki áltam linkelni több oldalt,hátha észhez tér.Erre mégjobban veszekedett és õ is linkelt oldalakat,ahol szinte ugyan az van leírva,mint amit én válaszoltam.Szó szerint idézem mit írt a linkjei mellé : ,,Na ugye hogy nekem van igazam b@szdmeg,úgyhogy a hejedben nem p@fáznék h@lyeséget!!".
2012. szept. 15. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, eleg szanalmasak.
2012. szept. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Karesz6969 ***** válasza:

Kérdező, itt is vannak ám sérültek nem csak a bezárt helyeken:-)))

Ne törődj az ilyennel, ne legyen rá időd az idegesítően hat hidd el:-D

2012. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát ja..

De az haggyám hogy itt vannak ilyenek,de a suliba is.Ott meg kénytelen vagyok halgatni :D

Ide van a mondás ,,A zseni gyakran kételkedik,az átlag ember néha,de a hülye soha"

2012. szept. 15. 19:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nagyon mélyen együtt éreznék veled, de lehet, hogy akivel vitatkoztál, most ugyanezt meséli az ismerőseinek rólad.

2012. szept. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ja...sajnos így terjed a hülyeség
2012. szept. 16. 10:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Egyetértek veled, tényleg eléggé idegesítőek, viszont (ezt nem sértésnek szánom, ne haragudj, ha megbántalak) neked sincs több eszed, ha leállsz velük vitatkozni!

Szerintem ne törődj az ilyen hülyékkel (még ha átveszik az irányítást sem :D )


Elég sokan vannak, akik képtelenek a logikus gondolkodásra, de ez van... nem kell szeretni, csak el kell fogadni. ;)

2012. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgysem vagyok haragvó tipus,de azér néha csodálkozok a hülyéken.Mert hülyék,de kitartóak :D
2012. szept. 19. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát amúgy ja... Néha engem is ki tudnak hozni a sodromból, de olyankor arra gondolok, hogy fölösleges egy betűt is írnom nekik, mert eszük az ígyse-úgyse lesz... (utcsó voltam)
2012. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!