Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtam a tesóm táskájába 2...

Találtam a tesóm táskájába 2 doboz cigit, egy doboz sört, meg egy óvszert! Szerintetek mit csináljak? Mondjam meg anyuéknak?

Figyelt kérdés
Szóval az úgy történt, hogy anyutól elkérte a kocsit, és elfelejtette visszaadni neki a kulcsot. Monda anyu, hogy menjek a szobójóba biztos ott van valahol a táskájába. Kinyitom a táskát, kicsit kerestem a kulcsot, mert a táska alján volt. És hirtelen megpillantottam a táskában 2 boboz cigit, az egyik ki volt bonta a másik bontatlan volt, meg találtam benne egy dobozos sört is, meg egy csomag durex óvszert! Úristen azóta hozzá se szóltam a bátyámhoz rá se nézek, pedig a szüleinktől nem ezt látta! A helyébe szégyelném magam, de nagyon! Vagy legalább tenné el valahova olyan helyre ahol senki nem találja meg, ne-em kiteszi a szoba közepére azt a táskát!

2012. szept. 15. 21:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Rettenetes, égesd meg közepes lángon, miközben a bibliából idézel.
2012. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem ő kérte, hogy turkáj a táskájában...szerintem ne szólj bele
2012. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
kora, korod?
2012. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
ő 17, én 14, de akkoris anyu mondta hogy nyuljak bele abba a rohadt táskába
2012. szept. 15. 22:20
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg anyukádat nem értem, mit akar turkáltatni egy 17 éves táskájában...én személy szerint utálom ha bárki is nyúlkál benne, ha az illető az anyukám, akkor is. De most ettől függetlenül, rosszabb ember lett ettől a testvéred? Nem hiszem. Ne ítéld meg ezek alapján őt.
2012. szept. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te dolgod. Ha azt akarod, hogy tesód megutáljon akkor elmondhatod, én nem tenném. Ha parázol, hogy tesód belekeveredik valamibe akkor ezt vele beszéld meg elsősorban. Így egy bizalmi kapcsolat is kialakul köztetek.
2012. szept. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

Ásd el...................................................a tesódat

Most mi akatsz ki ezen ennyire?(najó a cigi azér durva)Max nem turkálsz legközelebb a táskájában!

2012. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
90%
Mi vagy te? Árulkodós kislány? A tesóknak falazni kell a bajban, nem beköpni!
2012. szept. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
100%
No és akkor mi van? Elég sok 17 évesnél lehet ilyeneket találni, nincs is vele semmi gond, nem gyerek már.
2012. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
Ebben mi a durva? Ha egy levágott fejet találtál volna benne, akkor ok... de ez. Óvszer = felelősségteljes viselkedés, úgy néz ki, hogy nem ugrik bele bármibe meggondolatlanul. A társadalmunk legalább fele fogyaszt alkalomszerűen alkoholt, ezzel sincs semmi probléma. A cigi meg... divat, vagy csak kipróbálta, tök mindegy, egyik sem egy nagy dolog, felesleges paráznod emiatt.
2012. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!