Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2012 dec.21. téleg itt a...

2012 dec.21. téleg itt a világ vége? Jönnek az ufok, meteor csapodik be, viz önti el a földet

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen...ahogy mondod... de én túl fogom élni.
2012. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 O.Anett válasza:

az nagyon is igaz ,hogy léteznek és elfoglalják a földet, több jelentés érkezett emberektől ,hogy láttak ufókat, vagy is fel villanó fényt az égen aminek ufó hajó az alakja! többen is voltak

én is láttam egyet nappal. de néhány perc múlva elkezdett lassan forogni és elment. már raboltak embereket és nem kerültek elő, nyomok is vannak videók , minden amit csak tudtak a tudósok, szóval ennyit erről, még a felnőtt kort se élem meg. 2012.DECEMBER.21. UFÓK ELFOGLALJÁK A FÖLDET , ÉS HA TÚLÉLJÜK AKKOR RABSZOLGÁJUK LESZÜNK. amúgy is nagy lessz a nap kitőrés és eléri a földet, 1 méteres csótányok.

2012. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Adele Jonas válasza:
De gyerekek.... miért kell mindent elhinni amit az amerikaiak kitalálnak? köztudott hogy az USA-ban minden -ik ember elmebeteg. a Maják megmondták, hogy csak azért eddig készült el a naptár, mert eddig írták meg. De ennyi az egész. nem lesznek UFO-k, nem lesznek meteorok, se vízözön.
2012. szept. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Adele Jonas válasza:
5-ik*
2012. szept. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mos akor igaz
2012. szept. 21. 18:33
 7/7 A kérdező kommentje:
de a maják honan tudták hogy ufok jönnek és támadnak vagy nem?de szerintem sem lesz!azt hogy meteor csap a főldbe azt honan tudják?honnan ?
2012. szept. 28. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!