Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon mi történne ha kitörne...

Vajon mi történne ha kitörne egy zombijárvány?

Figyelt kérdés

Elterjedhetne annyira mint a filmekben, hogy csak maroknyi túlélő van, úgy is hogy tudjuk hogy mondjuk harapással terjed, fejlövés megöli őket, aki bárhogy meghal az feltámad stb, stb?

Vagy pedig viszonylag könnyedén vissza lehetne szoritani kemény biztonsági intézkedésekkel?



2012. szept. 16. 20:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyesmi történne az az USA hibája lenne valószínűleg, és kiirtanák az emberigséget, ők pedig tovább élnének, vagy talán még ebből is pénzt csinálnának.
2012. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nem pont ez volt a kérdés :)
2012. szept. 16. 20:44
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
Juj ne már ne is kérdezz ilyet félek tőlük!!! De am engem is érdekelne!
2012. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Én vagyok az utolsó sztem amúgy nem tudnánk kordába tartani őket. :/
2012. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan gyorsan terjedne mint a filmekben is van 8harapás és 1 perc se de a harapott máris vért okád és tovább harap) akkor kizárt hogy meg lehessen akadályozni szerintem.


Emberiség javarésze gondolom elpusztulna ember lenni. Pl akik fb nélkül nem tudnak élni, meg az ilyen úri népek kik nem esznek csak filézett halat, mert milyen az hogy kézzel szedegeti a szálkákat. Szóval ezeknek annyi.


De biztos lenne ellentábor is, mint ahogy mindig van.

2012. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó : Magyarországon? Nevetnem kell nekünk maradna a harc vagy a biztos halál..
2012. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mivel a vírusnak nincs határ, meg nemzetiség, ő csak a megfelelő helyet keresi ahhoz, hogy szaporodhatni tudjon, így nem csak Magyarországon lenne ez.


Mai viszonyokat nézve, Magyarországon elég lenne kb 1 óra a lakosság 99.99%ának a kipusztításához.

2012. szept. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Egyet értek :/ félek. remélem nem lesz ilyen!!!!
2012. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

na és az olyan esetben ahol nem 1-2 perc kell ahhoz hogy feltámadjon?

Én most speciel a walking dead c sorozat zombijaira gondolok

Ugye ott az a sztori hogy vmi virus miatt mindenki aki bárhogy meghal az feltámad, illetve akit megharapnak szintén bezombul, de az ottani zombik a lassú csoszogó fajta.

Ilyesmiket se lehetne sehogy megállitani?


Én mondjuk azt mondom h pl Mo-n vidéken simán el lehet lenni, túl lehet élni, kimegyek mondjuk egy tanyára és tök nyugiban el lehet menni, az alföldön tök messzirőől meglátom ha jönnek stb stb


vélemény?

2012. szept. 18. 15:18
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem azért elég sokan túlélnék feltéve hogy a fertőzés harapással terjed a vírus és kb 2-3 percet venne igénybe a újraéledés egypként szerintem a zombik ilyen közép gyorsak és mindent megfertőz amit megharap még akár a kutyák is

és ha kitörne egy ilyen én fel vagyok rá készülve

2012. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!