Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történne ha meghal egy...

Mi történne ha meghal egy ember öregen vagy egy balesetben? Felmegy a mennybe és az isten azt mondja hogy milyen állat szeretnél lenni?

Figyelt kérdés
Mert én fehér oroszlán szeretnék lenni.

2012. aug. 30. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
szívsz valamit?
2012. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én meg rózsaszín párduc..

egyébként nem tudom, nincs Isten, szal valószínűleg nem ez történik.

Átszáll a lelke valami újszülött élőlénybe.

ember legyen a talpán, aki tud erre választ adni.

2012. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elsőnek jár egy felpontozás :D

Amúgy én meg medvedisznóember, kíváncsi vagyok milyen pusztítást tud végezni :D

2012. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek de én akkor is fehér oroszlán leszek :P
2012. aug. 30. 12:00
 5/11 anonim ***** válasza:
11:59es a válaszodon röhögtem vagy 5 percig :D hát ahogy előttem is írták isten nincs, a lelkünk meg talán átszáll valakibe valamibe, de szerintem ez is csak mese.
2012. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Orosz18 válasza:
van isten !!!! és jézus a fia . higyél benne , én igy meg tudtam változni az egész életemet !!!ISTEN ÉS JÉZUS VELETEK !!
2012. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor ki milyen állat akkar lenni ? :D
2012. aug. 31. 19:42
 8/11 anonim ***** válasza:
ez már fáj, ásd el magad
2012. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na mondom

1)A keresztény vallásban nincs ujjá születés

2013. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az ember számos módon próbálja magát lealacsonyítani. Ezek egyike, hogy állatok tulajdonságaira áhítozik, azt nézi azok mit tudnak amit ő nem, állattá akar változni ("alakváltó" képzelődők a pszichopatákon át az elmebetegekig), utánozza őket, rájuk akar hasonlítani, felveszi a bőrüket...ebből születtek az állatokkal való asszociációk, reinkarnációs téveszmék, hogy valaki ilyen meg ilyen állat (vagy meselény, vagy démon, vámpír stb.) volt előző életében. Néhány vallás hívei, mint a Krisnások és mások azért vegetáriánusok (azt is csak áldozatbemutatással és kántálással) vagy viselnek maszkot (nehogy belélegezzenek valami muslicát) és seprűvel járnak maguk előtt söprögetve a csúszó-mászókat, mert úgy hiszik némely hangya vagy marha egyik halott ősük, és nem akarnak "embergyilkosok" lenni.

Bődületes ostobaság és rémesen megalázó az emberiségre nézve.


Arról pedig, hogy van-e Isten:

2Mózes 3:14.14. És monda Isten Mózesnek: VAGYOK A KI VAGYOK. És monda: Így szólj az Izráel fiaihoz: A VAGYOK küldött engem ti hozzátok.


Jn 8:58. Monda nékik Jézus: Bizony, bizony mondom néktek: Mielőtt Ábrahám lett, én vagyok.


Jn 8:24. Azért mondám néktek, hogy a ti bűneitekben haltok meg: mert ha nem hiszitek, hogy én vagyok, meghaltok a ti bűneitekben.


Igazán ironikus, hogy Ő megmondta, hogy Ő VAN, mire jöttek a Felvilágosodás "gondolkodói", és egyszer csak megkérdezték úgy társadalmi szinten: "Biztos, hogy van Isten?" amiből mára az lett, köszönhetően a komcsiknak, hogy "nincs isten".

2013. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!