Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igazi barátaim? Miért csináltá...

Igazi barátaim? Miért csinálták ezt?

Figyelt kérdés

Szülinapom alkalmával megbeszéltük a lányokkal, hogy egy kicsit összeülünk beszélgetünk és borozgatunk. Mivel nálunk nincs hely, barátnőm(nevezzük így) Kata, felajánlotta, hogy legyen náluk a panelban, úgy sem lesz otthon senki. Másik barátnőmnek Annának, most családi gondjai akadtak, amiről eddig csak én tudtam, és pont az nap akarta elmesélni Katának, mikor a szülinapomat tartottuk. Össze is ültünk, mire Kata bátyja megérkezett és beült közénk, nem vette a lapot, hogy nem kéne neki. Erre a barátnőm Anna, mondta Katának, hogy menjünk be a konyhába majd ott elmesélem, én meg addig kint maradtam a bátyjával(mondván, hogy tartsam fel, ne menjen utánuk)... Fél óráig beszélgettek, mire én mondtam, hogy megyek inkább...

Most otthagytak engem a szülinapomon, mert nekik sürgős megbeszélni valójuk volt. Kérdeztem Annától, hogy nem e várhatna az elmesélés kicsit, mondta, hogy nem.

Nem ez volt az első ilyen eset, hogy cserben hagytak! Volt, hogy sokkal durvább dolgokkal is, de mondom lenyelem. Megértő leszek, de már nem tudok. Belefáradtam, hogy mindig én nyelek. 26/L


2012. szept. 17. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért, mert te sem vetted a lapot, hogy nem kéne neked.
2012. szept. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem akartak esetleg összehozni a fickóval?


Hát, azért ez durva. Megmondtad nekik, hogy rosszul esett?

Ne nyeld le, beszéljétek meg.

2012. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!