Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ötletetek rémisztő szobához?

Van ötletetek rémisztő szobához?

Figyelt kérdés

Szóval, halloweenkor csinálunk egy ijesztő szobát, paravánnal lesz kialakítva egy út...

Ötletek, hogy mivel lehet rémiszteni?

Annyi ötletem van, hogy vizet spriccelni pl.



2012. szept. 18. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon élsz, és Halloween ünnepelsz. A kettő számomra kizárja egymást...
2012. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
iskolai rendezvény...
2012. szept. 18. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt is lehet nyugodtan ünnepelni a Halloweent, nincs azzal semmi baj, sőt, sokan ünneplik is!
2012. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyébként te személyesen szereted a Halloweent?

Mert ha még kell van jó pár ötletem, nálunk is volt már ilyen "kisértet terem"!

Írj privátot hogy el ne felejtek ide visszaírni, ha kell még esetleg! :D

2012. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos például egy ember zombinak, vagy vmi hasonlónak maszkírozva fel fekszik a padra (ha a paravánik közé befér egy) és amíg mindenki azt várja hogy ő hirtelen felugrik a letakart pad alól hirtelen elkapjátok az emberek lábát, ha sötét van vékony cérnaszerűségeket felaggatni amibe hirtelen belemennek (mint pl a pókháló)

Fentről műdenevéreket/pókókat, rájuk dobni/műkezet a vállukra rakni, vagy ha pl kanyarnál hirtelen előugrik valaki, vagy ha nagyon halkak tudtok lenni és két paraván között van egy kis hely, mikor az emberek elhaladtak hirtelen kimászik vki és az utolsót elkapja/megölelgeti egy kicsit.

Kirakhattok egy edényt (sima v. szinezett vízzel közel az úthoz) bele "szemgolyókat" nagyon vékony zsineget köttök párra és mikor belenéznek vagy elmennek mellette kirátjátok, ha valakinek van műegere/kígyója az is elszaladhat a lábuk mellett.

Ezek jutottak eszemben, pár saját ötlet, és hasonlók is voltak nálunk.

Sok sikert! Majd írd meg hogy sikerült! :D


Utlsó voltam!

2012. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem leírni hogy a 10-07 21:59-es voltam

és a 10-09 18:43-ben írtam le az ötleteket.


Sok sikert mégegyszer!

2012. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyen sötét és beöltözött zombik legyenek az út során. Koponyának nagyon jó a szárazjég, csak kicsit faragni kell. Vagy a zombi tartsa a kezében és nyújtsa az embernek. Alul feküdhet valaki és vizes kézzel fogdossa a lábát. Lehet lufikat durrogtatni, síkítgatni. Legyen ijesztő zene, Odaát sorozatnak jó zenéi vannak, pl. zongora ének nélkül. Lehet, hogy csönd után oldalról beugrik egy brutál sminkű szörny. A lényeg, hogy ne legyen erőltetett és mű. :)
2012. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!