Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Szedjük össze...

Mit tehetnék? Szedjük össze magunkat menjünk rá és verjük meg? Vagy csak hagyjuk ezt az esetet "nem megtörténtnek" ? Többi lent>>

Figyelt kérdés
Sziasztok,én egy 14 éves srác vagyok,haverjaimmal sokat járok egy bizonyos sportpályára,ahol a társaság kb. 10%-a magyar a többi cigány.Ráadásul az erőszakosabb,de jómódúbb cigányforma.Szinte az összes még a 8 éves kis kövér gyerek is beszól,meg ugat akármit csinálsz.Van egy kb. 16 éves magas gizda gyerek aki legutóbb a húga miatt haveromat ököllel arconvágta.Nem láttam az esetet csak utólag tudtam meg,azért nem mentem oda segiteni.Amugy a haverom 15 éves.A többiek velem együtt nagyon feldühödtek az eset hallatán,főleg,hogy nem is volt az ütésre különösebb oka,mivel a húga kezdte az egészet.Mit tehetnénk?Szedjük össze magunkat menjünk rá és verjük meg?Vagy csak hagyjuk ezt az esetet "nem megtörténtnek" ?Én egyébként nem vagyok az az agyonverlek akárki vagy típusú ember,inkább szóval védem meg magam.A többiek viszont eléggé az előző kategóriába tartoznak.Mit tehetnénk?Akinek volt hasonló esete az irja le!
2009. aug. 1. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha cigánnyal kezdesz, csak te húzhatod a rövidebbet. Ha megtámadjátok őt/őket, abból csak nagyobb baj lehet, mert akkor megy utána az egész femili. (család)

Ésszel nem lehet nyerni, más helyet kell keresnetek, ha békét akartok. :/

Sajnos ez van, de sokan nem értik meg, hogy milyenek is ők... Védeni könnyű, de látni az igazságot...

Remélem nem lesz komolyabb bajotok!

2009. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ők ilyenek...nagyon provokálják az embert.Ha kikezdtek velük,csak rosszabb lesz.Hagyjátok a fenébe,majd leszállnak rólatok.Ők mindig többen lesznek,hisz ők a kisebbség...:-)
2009. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat minenkinek!

Nagyjából egy véleményen vagyunk én is félek,hogy ránkjön az egész gettó,csak az zavar kicsit,hogy mondom zek nem a kukatúró,adj használruhát fajták hanem akik meg tudják keresni vagyonukat,persze azt nem tudom,hogy hogy.

2009. aug. 1. 13:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi,hogy ott volt vagy 4-5 felnőtt cigány,azok is csak röhögtek,nem mentek volna szolni,hogy állj le mer bunyó lesz,vagy megkérdezték volna:mi történt?
2009. aug. 1. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!