Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az h ha végre...

Miért van az h ha végre boldognak érezzük magunkat, történik vmi ami elbizonytalanít, amitől a boldogságunk elillan?

Figyelt kérdés

Konkrét példát is hozhatok.

1 évig éltem egy kapcsolatban, minden nagyszerű volt körülbelül az utolsó 1-2 hónapig. Gondok voltak, amiket nem mertünk elmondani egymásnak. Végül a fiú szakított velem, teljesen letörtem. 1-2 hétig alig ettem, aludni nem aludtam, max 2-3 órát egy nap. Kisírtam a szemem. Majd jött egy férfi, aki bár idősebb nálam, de a környezetem elfogadta. Beleszerettem. Igaz még csak 2-3 hete járunk, de úgy érzem szeretem. Ő szerelmes belém. Ma történt vmi, amitől teljesen elvesztem. Az exem írt nekem egy emailt, h szakított a barátnőjével, és vissza akar kapni, mert nem az a fontos h ne legyen balhé, hanem h szeressük egymást, és ő engem szeret. Nem akarok visszamenni hozzá de annyi rossz érzés van bennem. Nem tudom mit válaszolhatnék neki.

Boldog voltam, és most üresnek érzem magam.

Mivel enyhíthetném a fájdalmam?

Ha esetleg nektek is van ilyesmi történetetek, leírnátok nekem? Ha nem akarjátok közzétenni, privit is írhattok :)

Szép napot!


2011. jún. 27. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:

csak a fő kérdésedre válaszolva:


az ember élete során különböző döntéseket hoz, ahhoz hogy elérje céljait és boldog legyen.


nos ezek a célok kétfélék lehetnek:

1. amiről te beszélsz, ami sok nehézség árán elillan a szemünk elől, feladjuk, nem harcolunk érte, már nem is boldogít, amit nem érünk el, vagy csak ideig-óráig érjük el

2. posztulátum - azok a célok amik mellett tűzön-vízen át kitartunk, bármi áron elérjük, ha belehalunk akkor is, az érte hozott döntéseinkben semmi nem ingathat meg, soha egy pillanatra sem bizonytalanodunk el


annál nagyobb boldogságot érünk el, minél nagyobb célokat tűzünk ki!

kicsi cél-kicsi boldogság

2011. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!