Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik boltban vannak mostani...

Matt05 kérdése:

Melyik boltban vannak mostani divatot követő nagyobb méretű nadrágok?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretek divatosan öltözni de nadrágot nehezen kapok olyan márkákat keresek ahol nagyobb méretű csőszárú vagy szűk szárú farmerek vannak a méretem:38 vagy 40. és az áruk sem súrolja az eget max:200000 ft . Sseretem a divatos márkákat : PUll&Bear, H&M, Devergo de itt nincsenek a méretemben farmerek vagy bármilyen nadrág.

2012. szept. 20. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincsenek a méretedbe farmerek? Ez az átlagméret, biztos találsz magadnak valamit... egyébként nézz körül a Zarában, én ott szoktam farmert venni.
2012. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden ilyen márkánál a legnagyobbtól 1-2 mérettel kéne nagyobb sajnos ...
2012. szept. 20. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Mármint a farmerméreted 38-as? Az enyém is. Fiú vagy? Én a Pull and Bearben találtam többet is most. Ott 50-esként keresd. Amúgy ritkán lehet tényleg találni, máshol én se láttam. Farmer ott csak 48-asig van.
2012. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!