Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha 1 héttel...

Mit tennétek, ha 1 héttel előtte, beigazolódna, hogy 2012. dec.21-én be fog csapódni a földbe az a meteorit, és mindent elpusztít?

Figyelt kérdés

Nem hiszek benne, de csupán érdekel.

Sajnálnátok, vagy úgy lennétek vele, hogy akkor már úgyis mindegy?

Miket tennétek meg mindenképpen?


2012. szept. 20. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Röhögnék. Mese az egész, megéltünk már néhány "világvégét", viszont ha tutira mondanák, akkor nyilván kiélném magam. Hisz' már úgysem számít. A fontosabb embereknek elmondanék mindent, amit róluk gondolok, titoknak többé nem lenne helye. Az összes ellenségemet elpusztítanám, hiszen már nem járna érte börtön. Eltulajdonítanék néhány sport, supermoto és krossz stílusú motort és kiélném magam vele. Rengeteg dolgot tennék még, de a lényeg, hogy fölszabadultan élnék, határok nélkül.
2012. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként nem fog, gondolom te is tudod, hogy már kb 70 db világvégét túléltünk (nem vicc, ha kell küldök linket!) úgy ezt is túl fogjuk. Ezt így nehéz megmondani, én barátnőmmel, és a szüleimmel, és a drága kutyusommal mulatnám el a hátralévő időt :)
2012. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy nem valós, csupán érdekel ki mit gondol. Egyébként én elpusztítani nem pazarolnék időt senkire, de 1-2 fogat lehet kivernék a helyéről én is :)
2012. szept. 20. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám azokkal eltölteni az utolsó időket akiket szeretek!
2012. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerelmet vallanek egy fiunak:)

Ezt megtennem.

Es Johhny Deppet felkeresnem barmi aron!:D csak mert elobe latnam. *.*

2012. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
tele trollkodnám a gyakorikérdéseket
2012. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!