Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ez egy haldokló...

Mit jelent ez egy haldokló embernél?

Figyelt kérdés
Több családtagom utolsó óráinak lázálmaiban többször említették a lovakat. pl.: jönnek a lovak, el fognak taposni,ilyesmi. Ugye a koszorú és a temetés adott téma ilyenkor sajnos,de a lovakat nem értem.

2012. szept. 20. 22:58
 1/2 Skywalker33 ***** válasza:

Haliho,


ha nem voltak lovaik az életükben akkor ez bármi lehet.

Viszont a haldokló már félig odaát van és az érzelemtestét teljes erővel tisztogatja a védőangyala segítségével hogy simább legyen a köztes lét számára. A Ló pedig az érzelem test (asztrál test) jelképe. Közismert hogy a halott számára saját érzelmi világa megjelenik (hisz hozzá vannak kötve) és azzal hadakoznak a halottak gyakran mert nem ismerik fel hogy azok saját teremtményeik....

Üdv,

T :)

2012. szept. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ :)

Esetleg arra gondoltam még,hogy ugye egy fakó lovat ül meg a Halál,és ezzel lehet kapcsolatban,de nem tudom ,és amikor hallottam a a saját két fülemmel,hogy ezeket kiabálja Apukám,valamiért rögtön erre asszociáltam. (művészettörténet órán tanultak alapján:D)


Köszönöm a választ még egyszer ! :)

2012. szept. 21. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!