Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hazudik a barátnőm?

Miért hazudik a barátnőm?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel lakótársak vagyunk és egy szakra járunk az egyetemen, de nagyon furcsán viselkedik. Szeret a figyelem középpontjában lenni, s kiszínezni a történeteit.

Pl most költözött be hozzánk két új lány, s olyanokat mesélt nekik, hogy első félévben az egyik tanár le akart vele feküdni és mivel visszautasítottam ezért 3x megbuktatta. Én meg úgy tudom, hogy a tanárNŐ puskázáson kapta rajta és ezért szívózott vele... Meg egy csomó ilyen lehetetlen történetet, amit most itt nem részleteznék, mert hosszú lenne.

Rólam is olyanokat mond hogy én ezen meg azon a bulin összehánytam magam, holott ez nem igaz, mert én ha rosszul is vagyok arra emlékszek, és ilyen még soha nem történt.

Tudtam eddig is, hogy szereti "felpörgetni" a történeteit, de hogy ennyire... Szerintetek mennyire megbízható egy ilyen ember? És egyáltalán, miért hazudik ilyeneket másoknak?



2012. szept. 20. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy Te is írtad azért mert a figyelem középpontjába akar lenni... és úgy gondolja, hogy ha kicsit érdekesebb dolgot mond az 'átlagnál' akkor rá fognak figyelni...


Nekem is van egy ilyen ismerősöm. Először kicsibe kezdte... de most már azt sem hiszem el amit kérdez!!!

Lehet, hogy ez egy fel nem fedezett betegség... elég idegesítő tud lenni.

2012. szept. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki kiszinesíti a történetei az nem baj,mert így érdekesebb vagy viccesebb lesz :D De viszont azért túlzásba se kéne esni,például amit rólad talált ki történetet azzal szerintem már túllépte a határt
2012. szept. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szangvinikus típus... írd be google-be hogy "szangvinikus" és kijönnek a személyiség típusok... van még 3 másik (kolerikus, melankolikus, flegmatikus) ... a szangvinikus pedig tipikusan társasági, nagy dumás, mindig középpontban akar lenni, mindig sztorizgat, kiszínezi a történeteket, minden programra kapható stb... remek alkalom, hogy megismer jobban a barátnőd, hogy ha elolvasod ezeket és ráismersz hogy ezek a tulajdonságok tényleg illenek rá... és leírja hogy ezek az emberek miben és mennyire megbízhatóak..
2012. szept. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Biztos mindenki ismeri ezt a viccet:


Megérkezik a pizza:

- Mennyi borravalót szokott kapni? - kérdezi az ember a pizzafutártól.

- Nem tudom, ez az első fuvarom. Egyetemista vagyok, csak besegítek a nyáron. De a többiek

azt mondták, maga elég fukar egy alak. Örülhetek, ha húsz forintot kapok magától.

A hapsi bedühödik.

- Micsoda? Na, itt van még ötszáz forint, és mondja meg nekik is, mennyit kapott! Egyébként mit tanul az egyetemen?

- Alkalmazott pszichológiát.


Úgy adta elő nekem, hogy ez az "eset" éppen az ő pesti ismerősével történt meg -.- ilyen ezer éves vicceket mond úgy el másoknak, hogy jaj ez az én ismerősömmel történt...


Meg tegnap voltunk bulizni, hozzám odajött volna 2 srác tánc közben, de elzavartam őket, mert van barátom. Kimentem a mosdóba megigazítani a sminkem (kb 2 perc se) és ma mesélte hogy amíg én kint voltam a mosdóban őhozzá odament vagy 5 srác meg az egyik meg akarta csókolni és el akarta ráncigálni, mintha épp meg akarta volna erőszakolni, na ezt sem hiszem el neki...


Ez már nagyon túlzás szerintem és elég zavaró.

2012. szept. 27. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!