Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit csinálnátok a...

Fiúk! Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van egy lány osztálytársam, és elég jóban vagyunk (voltunk...), sokat beszélgettem vele, stb. De másfél hete a suliban egy viccet félreértett (nem volt durva, és nem is tudom min kapta fel a vizet) de hirtelen az jött ki a szájából, hogy a K**va anyád! (kicsillagoztam). Eléggé meglepődtem, mivel jóban vagyunk, barátok vagyunk, rengeteget beszélünk, és ezt pont tőle, és egy lánytól nem vártam volna el. Én is le ribancozhattam volna, de nem tettem. És utána másnap jött hozzám, mi van, miért nem szólsz hozzám, haragszol rám? Gondoltam magamban: Nem b*zd meg!


Azóta se szólok hozzá, de ő minden nap oda jön, de én levegőnek veszem.


Ti mit csinálnátok az én helyemben? Megütni nem üthettem meg mert ugye lány. Mocskos szavakat megint nem akartam használni rá, mert nem akarok lesüllyedni a szintjére.


Ti mit csinálnátok/csináltatok volna a helyemben?


F/17


2012. szept. 21. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Megbeszélném vele a dolgot.

17/f

2012. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Békülős szex.
2012. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem jártunk és nem is járunk XD
2012. szept. 21. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem az lehet hogy félre értetted az ő beszólását,

bár a k**va anyád elég durva baráti beszólás.

az egyik ismerősömmel és velem ugyanez történt(én mondtam a viccet ő meg a beszólást), egyszerűen én is úgy tettem mintha mi sem történt volna(de megjegyeztem)...

2012. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát csak pont tőle nem vártam ezt, ráadásul lány létére, ezt ne hét lesz neki megbocsájtanom
2012. szept. 21. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!