Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha ti lányok lennétek,...

Fiúk! Ha ti lányok lennétek, mit hogy csinálnátok a helyükben?

Figyelt kérdés
Mindig olyan kérdéseket látok hogy lányok ha fiúk lennétek hogy bánnátok a lányokkal...és most kíváncsi vagyok hogy ha egy pasi lány lenne, ő hogy bánna egy fiúval, mit várna el tőle... stb
2011. ápr. 11. 21:34
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és légyszi kort is :) köszi :)
2011. ápr. 11. 21:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha lány volnék akkor lezbikus lennék:D
2011. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, mindenképpen !
2011. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek az előttem szólókkal, teljes mértékben! :D
2011. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A fürdőszoba tele lenne tükörrel.
2011. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék luxusprostinak,vagy keresnék egy gazdag pasit aki eltart, állandóan a plázákban lógnék és a szépségszalonokban:)

(36/F)

2011. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Űrhajós lennék.
2011. ápr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Ha én lány lennék, 100x nagyobb esélyem lenne munkát találni. Pl.: Csaposnak, takarítónak, Körjegyzőnek, titkárnőnek. stb.. Mint tudjuk ezt a férfiak nem csinálhatják. De láttam én már Vas-Műszaki boltban is női eladót, és nem ám a ruha osztályon, mezőgazdaságin.


2. Mindig boldog lennék, mivel a nőknek állandóan van ünnep: anyáknapja, nőknapja, stb. A férfiaknak csak a kocsma meg a tv-ben a foci jut, de az asszony azt sem szereti. Akkor mi marad nekünk? Férfielnyomás!!!

2011. ápr. 12. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó: hehe, annyira könnyűnek látszik a nők élete? na még majd megsajnálunk titeket :D
2011. ápr. 12. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!