Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gonosz emberek tudják, hogy...

A gonosz emberek tudják, hogy gonoszok? Egyáltalán mit jelent az, hogy vk gonosz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nem tudjak, nekik igy a termeszetes. Sajnos en is ismerek ilyen embereket! :(
2009. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A gonoszság legtöbbször elbújik valamilyen mézesmázos arc mögé és a kést a hátadba hátulról vágja, soha nem szembe.Persze ő a legjobb ember a földön, a légynek sem ártana, legfeljebb a családja pusztul ki melőle, gyomorfekélybe, rákban.
2009. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

22:18

Ez szerintem azért nem teljesen igaz. Szerintem két fajta gonosz van. Az egyik a pofádba röhög és hátbarúg, a másik meg kimutatja(Darth Vader-félék). Meg van egy +1, aki nem feltétlenül gonosz, nézőpont kérdése, mint pl: Don Vito Corleone. Szerintem jó ember, de biztos van, aki szerint nem.

Tudom, hogy a szereplők nem valósak, de most csak ők jutottak eszembe.

2009. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zenon ***** válasza:

22:18-nak igaza van.


Nem tudatosan gonoszak.Egyszerűen ilyenek,és kész.Szerintem aki tényleg gonosz,az agyilag nem is tiszta teljesen,mert ép ésszel nem tudna az ember együtt élni azzal,ha folyton árt másoknak,szörnyűségeket csinál.

2010. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!