Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Windows Xp-t használok. Eddig...

Windows Xp-t használok. Eddig soha sem regisztráltam a windwos, most egy olyan verziót szedtem le ami automatikusan regisztrálja magát. Van bármilyen előnye a regisztrált windwosnak? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
A gépemet internetezésre, azon kivül pedig tanulási célokra használom. Tehát fel van telepítve az adobe reader, office2003, és pár ilyen program. A gépemben egy 2 magos proci, 2 giga ram és egy 128 mb-os alaplapi videokártya van. Amire eddig nekem kellett arra tökéletesen megfelelt, már 4 éve ez a gépem. Igazából office-ból is láttam hogy jelent már meg pár új, adobe reader 6-ot használok abból is van már vagy 10-es is, neroból is az 5-ös verziót használom, de nem nagyon szeretek frissitgetni semmit sem ami nekem tökéletesen bevált. És azt is meg szeretném egyben kérdezni hogy a win7 ilyen gépre és ezekre a dolgokra használva amit leírtam ajánlott vagy inkább akkor már xp?
2012. szept. 22. 11:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!