Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok lenne rá keresle...

Mit gondoltok lenne rá kereslet? Titeket érdekelne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Saját készítésű díszpárna-, ágyneműhuzatok, ékszerek, kiegészítők, ruhák készítésén gondolkozok, amiket aztán ismerősöknek vagy Vaterán (vagy egyéb ilyen oldalakon) árulnék, persze reális áron. Szerintetek lenne rá kereslet, Ti vennétek ilyen dolgokat?

Esetleg mik azok amiket Ti szívesen beszereznétek, ha lenne rá ilyen lehetőség?



2012. szept. 22. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Képet tudsz mutatni? Mert így ennyiből nem tudok válaszolni.
2012. szept. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de manapság mindenki, aki nem tud magával mit kezdeni, az ilyesmiben gondolkodik. Tömve vannak az aukciós oldalak, meg az egész net ilyen 'saját készítésű' cuccokkal. Szerintem így is iszonyú túlkínálat van. Én egyébként sem szeretek ilyenektől vásárolni, mert általában nem adnak számlát, nincs gari, stb..
2012. szept. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem írónak. Én is sokszor csinálok magamnak ilyen dolgokat, de én nem adom el, mert tényleg tele van a piac ma már sajátkészítésű MINDENNEL.
2012. szept. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!