Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vodkát születésnapra 15 évesnek?

Vodkát születésnapra 15 évesnek?

Figyelt kérdés

Az úgy nagyon furcsa lenne,ha Anyumtól egy üveg vodkát kérnék szülinapomra? : D Nem,nem vagyok alkoholista,nem vedelném be,egyszerűen szeretem az alkoholt,ha letargikus az állapotom.Ti mit szólnátok ha a gyereketek ilyet kérne?

Azthiszem ezzel egy instant szidást kapok minden idetévedőtől,de kíváncsi vagyok.



2012. szept. 22. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább valamelyik haverodtól kérj.
2012. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább havertól kérd.
2012. szept. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hátjó. Köszi : )
2012. szept. 23. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem,nem vagyok alkoholista,nem vedelném be,egyszerűen szeretem az alkoholt,ha letargikus az állapotom"


Így kezdődik egy alkoholista élete.

2012. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez nagyon gáz, hogy egy 15 évesnek már az alkoholon jár az esze!!! Nem értem a mai fiatalokat!!! Én most 33 éves vagyok, de annak idején amikor 15 éves voltam és rossz, letargikus hangulatom volt, eszembe sem jutott az alkohol!!!! Nem tudom, hogy miért kell egyből az alkoholhoz fordulni!?? Teljesen egyet értek az előttem szólóval!!! Így lesz belőled ALKOHOLISTA!!!!!!!!! Vigyázz!!
2012. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!