Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elégedett vagy a mások által...

Elégedett vagy a mások által kapott pontozásoddal?

Figyelt kérdés

"A válasz xy%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró xy%-ban hasznos válaszokat ad."


Én csak 63%-os vagyok :(



2012. szept. 23. 09:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Én 67%,de hát az őszinteség és a politika topicban való részvétel rendesen nulláz.
2012. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Soha nem érdekelt a pontozás. Nem azért írok egy kérdéshez választ, hogy debil pontokon örömködjek. Vagy segíteni szeretnék a kérdezőnek, vagy leírom a véleményemet, ha arra volt kíváncsi.
2012. szept. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
nem..annyi a bajom hogy nem nyalizok a kérdezőknek és ezért már le vagyok pontozva..
2012. szept. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Én egy darabig emelkedtem valamikor, amikor ideszoktam a GYK-ra, most meg folyamatosan fogy a százalékom. Először nagyon bosszankodtam, mert nem értettem az okát, de rájöttem, hogy itt a többségnek egyáltalán nincs humorérzéke. A politikában nagyon fogy a százalék, ha komolyan válaszolsz, ugyanígy a vallás, szex, családi kapcsolatok témában is. Borzasztó fafejű alakok lehetnek a "pontozók". De már rájöttem, hogy az igazán értelmes emberek a 40-60%-os tartományban vannak, a 80-90% felettiek meg sokszor olvasásra se érdemesek. Persze, akadnak kivételek.
2012. szept. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mindenesetre én adtam mindenkinek egy pluszt. :)

Én is sokszor írok a családi és a politika témakörbe.

2012. szept. 23. 10:06
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
4-es vagyok. Lám, itt is sikerült begyűjtenem némi lepontozást. Nyilván magasabb intelligenciáktól érkezett az itélet. ))
2012. szept. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem panaszkodom,de nem is érdekel különösebben.
2012. szept. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
egyetértek a 2.-vel. nem érdekel engem :)
2012. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
De megható :,(...........megy mindenkinek a piros-pacsi
2012. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Jófej:D ***** válasza:
70%
én nemrég mentem fel (örültem is neki) aztán írtam valamit és a kérdezőnek nem tetszett mert nem is arra válaszoltam. Pedig arra válaszoltam ha jobban megnézte volna ő is látta volna hogy nem pont azt kérdezte. És lement 2%. Azóta változatlanul 75% pedig mostanában egyre több (jó) választ adok.
2012. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!