Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Legyek a barátja...

Mit tegyek? Legyek a barátja vagy nem?

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk barátok Emese, Petra és én.Emesével össze vesztem.Petra ennek örül, mert ő nem szereti Emesét.És azt akarja, hogy ne béküljek ki vele, pedig én szeretnék, de Petrával sem szeretnék rosszba lenni.Különben meg neki is van olyan barátja akit én nem szeretek,de én nem mégsem tiltom el tőle.Most nem tudom,hogy mit tegyek.Ha Emesével ki békülök akkor Petra nem lesz a barátom.Mit tegyek?Ki béküljek Emesével, vagy sem?Kérlek segítsetek!
2012. szept. 23. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj. Én azt tanácsolom neked, hogyha barátok akartok lennie Emesével, akkor barétkozz vele. Személy szerint én utálom az olyan állítólagos barétokat akik meg akarják szabni, hogy kikkel állhatok szóba.... ehhez nincs joga. Önálló ember vagy önálló döntésekkel.
2012. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
á helyett é-t írtam bocsi.....
2012. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 24. 09:21
 4/5 A kérdező kommentje:
á nem leszek, már értem mért utálja Petra
2012. szept. 24. 18:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Most már csak az a kérdés, hogy mondjam el neki?
2012. szept. 24. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!