Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác. Rossz társaságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fruu145 kérdése:

Van egy srác. Rossz társaságba került ahol nekik a nők csak sexre kell. Egy hónapja nem beszél velem. A barátja szerint csalódott ezért nincs velem. Mit csináljak, hogy észrevegyen? Talán ne foglalkozzak vele? Vagy legyek vele minél többet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig nem csak arra kellett? De, eddig is csak arra kellett. Ha jót akarsz, akkor inkább nem foglalkozol vele, és keresel olyat, aki viszont is tud szeretni.
2012. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezelőtt másabb volt . Volt komoly kapcsolata és velem is együtt volt és nem ilyen volt , mint most .
2012. júl. 25. 17:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekled,akkor akár fejen is állhatsz,akkor sem fog észrevenni.Különben pedig ha ilyen a baráti köre,akkor ő maga is olyan,tehát neki mindenki csak szexre kell,Te is.Ha váltanál ki belőle bármilyen érzést is,akkor tartaná Veled valamilyen szinten a kapcsolatot.
2012. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A komoly kapcsolata vége után pedig ne csodálkozz,ha ilyen a hozzáállása.te biztosan nem az a nő vagy,aki komolyan érdekli,meg különben is,most van túl egy csalódáson.Amúgy ezt hogy érted,hogy volt komoly kapcsolata,meg Veled is volt?Egyszerre kettőtökkel?Vagy a kapcsolata után jöttél a képbe?Ha a kapcsolata után,akkor valamilyen szinten érthető,hogy nem akar elköteleződni,ha meg csak szexpatner vagy,akkor pláne.
2012. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem egyszerre volt velem meg a másikkal.Én 2 évvel ezelőtt voltam a barátnője utána lett egy másik 1 évig 4 hónapig és ő miatta lett ilyen . Mindenki előtt letérdepeltette , hogy úgy kérjen bocsánatot és utána nem ment vissza hozzá .
2012. júl. 25. 17:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Cöhh... én is ezt tenném, ha olyat csinálna a barátnőm -.-' Meg tudom érteni, majd helyre zökken.
2012. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!