Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Levél Címzés Külföldre, de...

Levél Címzés Külföldre, de hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék az alábbi adatokkal levelet küldeni Törökországba ,de nem tudom milyen sorrendben írjam rá az adatokat a levélre.


Tc:. Keresztnév Családnév (gondolom előre)

És a többit hogyan?:D


Bilkent Üniversitesi

[x] Yurt

[x] Oda

Bilkent/Ankara


Turkey


Nem mellékesen a "Yurt" ill. az "Oda" mit takarna? Szobaszámra tudok csak gondolni ,mert kollégiumba menne ,de mindkettő az?:D



És a feladó címhez változatlanul írhatom ugyan azt ,amit a rendes belföldi leveleknél ,vagy ott is fel kell valamit külön tüntetni?


Ha valaki okos tudna nekem válaszolni ,azt nagyon megköszönném:).



2012. szept. 23. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudok törökül.

De általában a feladó helyre a neved, lakcímed írd, irányítószámmal, és alá egy H betű.


Címzésnek jó a leírt sorrend. De irányítószám feltétlen kell az ország neve fölött.

2012. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ohh ,köszönöm a gyors választ:).

Gyorsan ki is kerestem a fősuli irányítószámát ,és jövőhéten így fel is tudom adni:).

2012. szept. 23. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Irszám nélkül el n eküldd
2013. okt. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!