Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan nő és erősödik gyorsabb...

Hogyan nő és erősödik gyorsabban a szőr? Nem érdekelnek a mellékhatások!

Figyelt kérdés
Szal, én 17 éves fiú vagyok, és azt mondták, hogy ha leborotválom a lábamról a szőrt az menő és sexi. De nem az... És a csajok is csúfolnak, hogy meleg vagyok! Hogy erősödne és nőne meg a szőröm. A mellékhatások (pl.: ha a hónaljam vagy a intim helyen) nem érdekelnek!!! Segítség!! kb. 2 hónap a max

2012. szept. 24. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Bölcsőhájjal kenegesd! Kapható recept nélkül!
2012. szept. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem veszek semmit...!! xDD Valami házi cucc?
2012. szept. 24. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Felesleges bármivel is terhelni a szervezetet, amikor természetes módon visszanő.


Te pedig a saját károdon tanulod meg, hogy nem kell minden hülyeségbe beleugrani, mert az állítják mások hogy az a divat, menő. Utalva arra, hogy ilyen szinten senkinek nem kell megfelelni, ha az a saját közérzetedet rontja.

2012. szept. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De am ők is leborotválták...

Dee kom. nincs vmi??

2012. szept. 24. 18:05
 5/5 A kérdező kommentje:
1 Kommeltelő nem kenegetem magamat gyerekszarral xDD
2012. szept. 29. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!