Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Véletlen" elszívtam egy...

"Véletlen" elszívtam egy füves cigit, mik lehetnek a következményei?

Figyelt kérdés

Tudom, elég naív voltam, de megtörtént. Szóval dohányzok, és egy haveri találkozón, az egyik haver meggyújtott egy töltött cigit (nem dohányzóknak : ugyan úgy néz ki mint a rendes cigi, csak házilag csinálják géppel) szívott bele 4et 5öt, majd nekemadta h szívjam. Én dohányos révén szívtam......

Ekkor derült ki, hogy füves. Nem mondom, hogy rossz volt, de amíg nem tudom, hogy mik a rövid illetve hosszú távú hatásai, nem szeretnék mégegyszer hozzányúlni.

Szóval azt szeretném kérdezni, hogy hol találok ojan oldalt, ahol reális képet alkotnak róla, mert van ahol csodaszerként, de van ahol úgy hírdetik, mintha maga a gonosz lenne. Vagy annak is örülnék, ha ide le tudnád írni róla a véleményed ill. tapasztalataidat(ha vannak olyanok).

Tudom, lehettem volna óvatosabb, de kérlek szépen ne térjetek el a tárgytól, normálisan tettem föl a kérdést, normális válaszokat szeretnék kapni.

Kicsit hosszúra sikeredett...bocs... :D

17/F


2009. aug. 3. 05:26
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Nem lesznek kovetkezményei csak ne szokj rá!!!

Arra amúgy még nem gondoltál, hogy a rendes ciginek milyen kovetkezményei vannak, foleg ilyen fiatalon?

2009. aug. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

attól, hogy egyszer "kipróbáltad", semmi bajod nem lesz belőle.

mondjuk azt hiszem teljesen mindegy is, ha amúgy is dohányzol. de hidd el, hülye szokás. a problémáidat nem oldja meg (legtöbben ezért dohányoznak, isznak, drogoznak - statisztikák szerint), és divatból is hülyeség, mert a saját magad és környezeted egészégét teszed tönkre.


"amíg nem tudom, hogy mik a rövid illetve hosszú távú hatásai, nem szeretnék mégegyszer hozzányúlni"

- hosszú távon már vannak hatásai, ne nyúlj hozzá mégegyszer, ha nem akarsz magadnak nagyobb problémát. úgy gondolom, van annyi eszed, hogy sokkal hasznosabb dolgokra is használnád/használhatnád.

2009. aug. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
gondolom azóta már rég túl vagy rajta,de én mint tanács azt mondom.... jómagam 15 éve tolom a szekeret:D (napi szinten) közben lediplomáztam,4 nyelven megtanultam,van 2 teljesen egészséges fiam,akik az iskolában is kitűnőek:):) rendesen járok munkába,a családomnak is megadok mindent.Ellenben sose próbáltam ki mást:):):)amire azért büszke vagyok:) Szóval csak rajtad múlik:)
2011. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!