Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma elszivtam egy fuves cigit....

Ma elszivtam egy fuves cigit. Csutortokon vervetelre megyek fogamzasgatlo tabletta miatt. Ki fogjak mutatni a szert?

Figyelt kérdés
Kb. 0.2gr volt, azt sem egyedul szivtam, es ez volr az elso alkalom. Tablettat szeretnek iratni magamnak, de elotte el kell mennem vervetelre. Ott foglalkoznak egyaltalan ezzel? Vagy eszre sem veszik? Esetleg addigra kiurul a szervezetembol? Koszi a valaszt
2011. okt. 31. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiürül.
2011. okt. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A THC kb 3 hét múlva ürül ki a szervezetből, bár ez mennyiségtől is függ, de csütörtökig tuti nem "tűnik el". Jó hír viszont, hogy ez a vizsgálat nem ennek a kimutatására irányul, és mivel nem ezt nézik, nem is fog kiderülni, hogy volt benne. :) ne aggódj, nem lesz semmi baj!
2011. okt. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak a vizeletvizsgálat mutatja, a vérvétel nem. De még ha így is van, nekik nem tartozik a munkakörükbe értesíteni a hatóságokat.
2011. nov. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!