Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postán csomagot adtam fel...

Postán csomagot adtam fel kísérőokirat utánvétes időgarantált csomaghoz start és kétszeri kézbesítés van csak beikszelve és a posta tölti ki résznél a feladó fizet 1770ft tömeg 7800g de én 2100 valamennyit fizettem?

Figyelt kérdés
most átba...ak vagy valamit elnéztem?

2012. szept. 27. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A feladó visszaküldi neked az 1770 Ft-ot, a hátsó kis rózsaszín papíron, igaz? Oda annyit kell írni, amit mindennel együtt kérni akarsz tőle, vagy nem értem a kérdést, kifejtenéd?
2012. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem a címzetthez van írva hanem a feladóhoz vagyis én vagyok a feladó a címzetthez nincs írva semmi mert az utánvételben már belekalkuláltam a postaköltséget is,
2012. szept. 27. 20:36
 3/5 A kérdező kommentje:
nem a feladó 8500ft fizet nekem nem 1770-et
2012. szept. 27. 20:37
 4/5 A kérdező kommentje:
képen így van kitöltve de már utánanéztem nekem a start plusz számolták pedig csak a start volt beikszelve hát átbasztak ez van [link]
2012. szept. 27. 20:51
 5/5 dBLOOD42 válasza:
Valószínűleg nem ért hozzá az aki elszámolta neked, iszonyat milyen a Magyar Posta dolgozóinak hozzáállása néha...
2013. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!