Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elfogadják ha barátnőm nevében...

Elfogadják ha barátnőm nevében fizetem ki a bkv büntetést? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy hete megbüntetett a bkv, ma bementem a diákigazolványommal es barátnőm bérletével, hogy kifizessem a 2000 forintot. De nem fogadták el, mert nem az én diakszamom volt a bérleten. Ha vennék bérletet màr nem lenne erre jó, mert a büntetés időpontjaban érvényes bérletet kell felmutatnom. Arra gondoltam ha barátnőm ráírja a csekkre a nevét, mintha ő lenne a büntetett, akkor jó lenne?
2012. szept. 27. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg ott bukik ki, hogy nekik nem az a név van felírva.
2012. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ellenőr is felírja az adatokat (szerinted ha nem fizeted be, honnan tudnának kiküldeni büntetést?), szóval semmit sem ér.
2012. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor mi a megoldás? Fizessek 16 ezret, amit nem tudok?:D
2012. szept. 27. 22:44
 4/4 anonim ***** válasza:
kellett volna venni egy ~380Ft-os jegyet és akkor most megúsztátok volna a 16e-es kiadást!
2012. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!