Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyha Szerbiából kiköltöznénk...

Hogyha Szerbiából kiköltöznénk a családommal akkor az iskolában lenéznének, és azt mondanák nekem, hogy szerb vagyok?

Figyelt kérdés

Itt szerbiában külön magyar tagozatba járok,de a szerbek csúfolnak minket,hogy magyarok vagyunk.Félek,hogy ez lenne a helyzet Magyarországon is,csak fordítva...

Én tiszta magyar vagyok.Egy csepp szerb vér nincs bennem,és nem is bírom a szerbeket.Ezért szeretnék kiköltözni majd egyszer.


2012. szept. 27. 21:45
 1/8 A kérdező kommentje:
*Ha szerbiából kiköltöznénk Magyarországra.*
2012. szept. 27. 21:46
 2/8 anonim válasza:
Nem feltétlenül. Én 10 évig éltem szerbában, és 5 éve élek magyarországon, de nekem még nem mondták. A kint élő rokonaimra néha mondják, hogy szerbek (pedig nem azok), de három négy 'kijavítás' után már nem. Mondjuk ez ember függő is
2012. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Közösségtől függ. Szerintem ha valakit ki akarnak közösíteni, akkor ki fognak. Ha nem azért mert szerb, akkor azért mert kövér, mert szeplős, mert szemüveges, stb...

Szóval nem mondom, hogy nem fordulhat elő, de szerintem ez nem általános. A gyerekeim általános iskolájában pl. a távol-keletről érkezett, magyarul nem beszélő gyerek sem lett kiközösítve, segítenek neki.

2012. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én több embert is ismerek (sőt jártam is egy ilyen sráccal) akik Szerbiából költöztek vissza Magyarországra, de nekem személy szerint semmi bajom nem volt velük. Ugyanolyan magyarnak tekintettem őket, mint saját magam. De amúgy másnál sem vettem észre, hogy lenézte volna őket. Persze biztos akadnak olyan tudatlan bunkó emberek akik belédkötnek, de nem kell velük foglalkozni és kész.
2012. szept. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nem azért közösítenének ki,mert Szerbiai vagyok,akkor azért,mert kicsit kövér vagyok... :(
2012. szept. 28. 13:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy ha valakit ki akarnak közösíteni, akkor találnak rá okot. De sok helyen nincs ilyen. Éna helyedben megpróbálnám, mert most ott piszkálnak. Mi történhet? Idejössz - vagy piszkálnak vagy nem. Szóval csak nyerhetsz az egészen.


Amúgy a gyerekeim iskolájában semmi ilyet nem tapasztalok, szóval ha idejössz, a suliban bármi probléma ér akkor szépen átmész egy másikba ahol nyugi van.

2012. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ha nem azért közösítenének ki,mert Szerbiai vagyok,akkor azért,mert kicsit kövér vagyok... :("


És ha nem azért mert kicsit kövér vagy akkor miért? Hm?

NE haragudj, de te feleslegesen stresszeled magad előre. Mire odakerül a sor, hogy emberek közé kerülsz, tiszta idegbeteg leszel és mindenkire azt fogod hinni, hogy biztos azért bámul mert egy dundi Szerbiából jött magyar vagy! HAGYD EZT ABBA! NINCS VELED SEMMI BAJ!!!!!

2012. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
OK,ha egyszer majd kiköltözök,akkor majd ha valamit beszólnak visszaszólok,és rájuk hagyom.:)
2012. szept. 28. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!