Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit ajánlanátok kötelező...

Sangre kérdése:

Ti mit ajánlanátok kötelező olvasmánynak?

Figyelt kérdés

Gondolom vannak még néhányan úgy vele, hogy nem szeretik a kötelező olvasmányokat, mert unalmas vagy furcsán írják le a dolgokat. Ti melyik könyvet ajánlanátok mint 'kötelező olvasmányt'? Melyik könyvet olvasnád szívesen/melyik a kedvenc könyved...?

[u.i.: elnézést kérek, ha a kérdés témája nem jó, de igazság szerint nem tudtam eldönteni, mi ennek a témája...xD]


2012. szept. 28. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Facebook :D
2012. szept. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kötelezővé semelyiket nem tenném, mert aki nem szeret olvasni, azzal csak megutáltatják, de én pl Moldova Tökös-mákosát tenném :)
2012. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja amúgy én Richelle Mead-től a Vámpírakadémiát...:D az a kedvenc könyem!! :D 
2012. szept. 28. 19:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kötelezők se rosszak, a baj bennük az hogy kötelező. Ha pedig az ember nincs rájuk "megérve" akkor nem sokat érnek.


Annó mikor olvastuk az Egri Csillagokat egy kukkot se értettem belőle, és alig vártam hogy a végére érjek. Utólagosan olvasva jó pár évre rá, pedig érdekesnek találtam.

2012. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!