Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A dohány ha házilag lett...

Pipko kérdése:

A dohány ha házilag lett ültetve és a levél le lett szedve illetve kiszárítva, azután milyen fojamatot kell elvégezni, hogy ne legyen olyan erős?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 17:26
 1/5 anonim válasza:
88%
Őszintén megmondva nem tudod olyanra megcsinálni mint amilyen a boltba van. Először is ki kell szárítani majd illataromát kell hozzáadni.
2012. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dohányt termeszteni TILOS otthon. Ha rájönnek, komoly büntetést fogsz fizetni.
2012. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
20 tő otthoni ültetése nem tilos :)
2012. szept. 29. 08:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenről sem hallottam még, hogy ne lehetne otthon dohányt termeszteni.

A dohány nem illegális, otthon pedig mindenki azt termeszt a legalitás határain belül, amit akar.(már pálinkát is lehet egy ideje)

Rá is kerestem és nem találtam semmit, ahol tiltanák.

Max az legális, ha másoknak adózás nélkül eladod, vagyis engedély nélkül forgalomba hozod.

2012. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tomy88trance ***** válasza:
Utolsó? Legális? XD Az a törvényes, max illegális :D Am ez engem is érdekelne , csak 20 tő engedett magán célra? Amúgy az erősséget nagyban befolyásolja a szárazsága, igazából azt tudom javasolni,hogy próbáld ki a pipadohányokhoz kapható aromákat, van íztelen is, ugyanis én töltöm a cigit már egy ideje és,amikor először kibontja az ember akkor van benne annyi nedvesség,hogy rátapad a töltőre ,ha kiszárad akkor érezhetőbben erősebb egy kicsit, persze ez függ a beletöltött mennyiségtől is
2012. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!